Nacházíte se: Úvod - Vše pro firmy

 

Vše pro firmy

 

Strana:   1 2 3 4 5 6

KŘESLA - ŽIDLE, s.r.o.

Nabídka a prodej kancelářských židlí, křesel a sedacích souprav. Dodáme vám designové, kancelářské, jídelní, kuchyňské židle a stoly či sofa nebo křesla. Z našeho širokého sortimentu kancelářských židlí, křesel a stolů si jistě vyberete.

Růžové náměstí 2238/3, Boskovice

FY shower enclosure shower cabin

Zhejiang Feiyue Sanitary Ware Co.,Ltd. was specialize in manufacture shower enclosure , shower cabin , tempered glass , frosted glass,coated glass , silk screen glass , painted glass ,patterned glass etc . http://www.fybath.com skype: amanda19860502 mail: hty0502#gmail.com cell phone : 0086-139-57392935

Jiecheng Road, Pinghu

FEROTECH s.r.o.

Společnost FEROTECH s.r.o. působící v oblasti kovovýroby, CNC obrábění kovů a zámečnických prací

Palackého náměstí 1439/6A, Boskovice

Úklidová firma - Jiří Baláž

JSME RODINNÁ FIRMA. Zabývající se údržbou interiérů a exteriérů. Naší prioritou je Vaše spokojenost + co nejrychlejší a nejefektivnější řešení vaší zakázky. Samozřejmostí je osobní přístup a vysoká pečlivost.Na trhu působíme již více jak 10 let.

J.Lady 18 , Blansko

Skákací boty Boskovice

Nabízíme zapůjčení kvalitních skákacích bot revoluční koncepce zn. PowerStrider , teleskopické chůdy pro řemeslníky a umělce, poradíme, vysvět...

Dukelská 7, Boskovice

LIFE Blansko - František Voráč

Výroba dřevěných reklamních předmětů, her, hraček. Potisk, malba, gravírování laserem.

Na větřáku 463, Jedovnice

Himmer - Vše pro úklid

Nabídka dovozu, prodeje, pronájmu a servisu úklidových strojů. Provádíme pravidelné úklidy a čištění, profesionální úklid v organizacích. Specializovaná prodejna - prodej pracovních oděvů a obuvi. Náhradní plnění.

Svitavská 500/7, Blansko

Zakázkové truhlářství a zakázkové stolařství Boskovice

Stolařství a truhlářství nabízí komplexní profesionální služby v práci se dřevem. Využijte nejvyšší kvality profesionální tvorby, které real...

Němčice 7, Sloup

Procházka MP s.r.o.

Nabízíme Vám výrobu a prodej prostředků pro vázání, zavěšení a uchopení břemen, lan, řetězů, kladkostrojů, navijáků, paletizačních vozíků, hydraulických zvedacích stolů, jeřábů, hydrauliky. Provádíme revize, školení, zvláštní posouzení.

Pražská 1965/5, Blansko

PILART

Prodej dřevoobráběcích, kovoobráběcích strojů a nástrojů značek Rojek, Homag, Weeke, Brandt, Holzma, Griggio, Houfek, Maggi, Sahos, Altendorf, Elcon, Miniprof, Acword, Briklis, Pilana, Julia, Cmt, Karned tools, Norma, Pegas gonda, Pilous, Heltos, Exactcut, Briklis, cnc center Venture, Vantage a použitých strojů.

Fügnerova 916/1, Blansko

BOHATEC, s.r.o.

Nabídka zemědělské, zahradní a komunální techniky. Zajišťujeme plný záruční a pozáruční servis, náhradní díly. Možnost nákupu použitých strojů i splátkového prodeje.

Vážany 25, Vážany

ELPO - Pavel Sedlák

Nabídka docházkových a přístupových systému, parkovacích zábran - prodej i montáž. Dále služby v oblasti výpočetní techniky, počítače, počítačové sítě, příslušenství, software, instalace a servis. Prodáváme inkousty a tonery.

nám. Krále Jiřího 31, Kunštát

GUMMI - PRINT, a.s.

Nabízíme Vám distribuci polygrafických potřeb a materiálů - tiskové barvy, potahy, desky konvenční, desky CtP, tisková chemie, papír, potahy na válce, fólie, lepidla. Dodavatel výrobních technologií pro tiskárny a studia.

Dolní 64, Doubravice nad Svitavou

Hotel MACOCHA

Nabídka ubytování ve 47 dvojlůžkových pokojích, 116 lůžek, v lokalitě Blansko, Moravský kras, Punkevní jeskyně, v dosahu Brno a BVV. Nabízíme Vám možnost pořádání školení, seminářů, firemní akce a večírky. Restaurace a bar pro rodinné oslavy, svatby a promoce.

Svitavská 1010/35, Blansko

Trido, s.r.o.

Nabízíme Vám privátní garážová vrata, brány, průmyslová vrata (sekční, skládací, rolovací, posuvná), hangárová vrata, automatické dveře všech typů. Dodáváme turnikety, elektrické motory, pohony Sommer ISO 9001.

Na Brankách 2290/3, Blansko

KOPLAST

Nabízíme Vám výrobu z plexiskla, vakuové tváření plastů, zpracování ostatních plastů (PET, PVC, PSH, PC, ABS), výroba strojů pro vakuové tváření plastů, světelné reklamní panely.

Havlíčkovo náměstí 74, Jedovnice

SKS s.r.o.

Nabízíme Vám projekce, komplexní dodávky a instalace - EZS, EPS, kamerové systémy (CCTV), strukturované kabeláže. Dále instalujeme systémy kontroly vstupu (ACS), měření a regulace (MaR), elektroinstalace, radiofrekvenční identifikace (RFID). Bezpečnostní poradenství.

Brněnská 1748/21b, Blansko

agrocentrum OHRADA

Nabízíme Vám především odpočinek a klid na vesnici v blízkosti lesů. Kvalitní ubytování, koně, krytý bazén, stylová restaurace, relaxačně rehabilitační část s masážemi, perličkovými koupelemi, elektroléčbou a fitness. Zajistíme firemní akce.

Vísky 100, Vísky

Hotel Terasa

Nabízíme Vám ubytování v nově zrekonstruovaném hotelu 25 km od BVV Brno v oblasti Moravský kras, Macocha. Možnost pořádání školení a semináře (kongresový sál). K dispozici restaurace, bazén, sauna, whirlpool, rybaření a turistika do blízkých jeskyň.

Jedovnice 585, Jedovnice

Milan Kylar - millennium media - e-shop, prodej triček

Zpracování dat, tvorba webu, fotografie a školení.

Rudice 89, Jedovnice

Reklama RESYS

Nabízíme Vám výrobu a montáž orientačního značení. Hliníkové, nerezové, skleněné, atypické. Světelná reklama, totemy, vitríny, nápisy- foliové, 3D- nerezová a plastová písmena, potisk trik, polepy aut, tisk. Ocelové konstrukce, billboardy, svařování CO2.

Dolní Lhota 82, Blansko

KOMES, s.r.o.

Nabízíme Vám školní a laboratorní nábytek pro odborné učebny: fyzika, chemie, výtvarná výchova, počítačové a jazykové učebny, kancelářský nábytek: kabinety, sborovny. Realizujeme dataprojektory, zatemnění, projekční plochy, ozvučení, interaktivní tabule.

Sloup 228, Sloup

ekoTAB - VMS Vision, s.r.o.

Nabízíme Vám interaktivní tabule, školní tabule, kancelářské tabule, bílé tabule, prezentační tabule, plánovací tabule, vitríny. Dále také paravány, flipcharty, textilní nástěnky a korkové tabule, posuvné tabule, tabule na infoliště.

Chrudichromská 13, Boskovice

Atomo Projekt, s.r.o.

Nabízíme Vám tryskání jemným abrazivem a korundem, balotinování (tryskání nerezy), žíhání a termické odlakování kovů a ocelových konstrukcí. Dále odlakováváme lak z výrobků, závěsy a rošty z lakoven, formy pro plasty. Odlakováním recyklujeme elektromotory.

Bořitov 326, Bořitov

Adamov-Systems, a.s.

Nabízíme Vám vývoj, výrobu a dodávky technologií a zařízení pro čerpání, měření a výdej kapalných a plynných paliv. Výdejní stojany a jejich komponenty pro výdej klasických paliv, LPG, CNG, AdBlue, rostlinných a minerálních olejů. Dodáváme kompresory, vysavače.

Mírová 2, Adamov

HYDROCUT, s.r.o.

Nabídka polygrafických strojů, polygrafie, tisku, tiskařských strojů, děrovaček, náhradních dílů, protlačovačky. Prodáváme náhradní díly strojů, OFSET, ND.

Svitavská 2390/14, Blansko

Reposs CZ, s.r.o.

Prodej a servis v oblasti polygrafie, lesní a zahradní techniky, kotlů Dakon a Vigas pro ekologické spalování dřeva.

Svitavská 1946/35, Blansko

Reklamní a marketingové služby Juraj Kožiak

Nabízíme Vám komplexní služby zejména v oblasti grafiky, programování a vytváření firemní identity.

Kuničky 105, Kuničky

Lenka Pernická, maloobchod

Prodej kancelářského, papírnického zboží a hraček.

náměstí Míru 27, Olešnice

Agroplast VE Olešnice, a.s.

Zakázková strojní výroba malých větrných elektráren.

Křtěnov 59, Olešnice na Moravě

Jaroslav Chmelík - Kovomont

Výroba zařízení pro dřevozpracující průmysl.

Křetín 1, Křetín

Finanční poradenství Zdeněk Vais

Nabízím Vám komplexní nezávislé finanční poradenství.

Horní Poříčí 36, Horní Poříčí

Peter Ružička KOVOSTROJ

Montáže ocelových konstrukcí, výroba pásových pil, stroje na zakázku, zámečnické práce, montážní práce, servis na všechny pásové pily.

Křetín 16, Křetín

Josef Primas- Poradenství v oblasti ADR

Nabízíme nabídku poradenství pro přepravu nebezpečných věcí v silniční a železniční dopravě, zároveň možnost autodopravy a přepravy nebezpečných věcí dle ADR.

Ol. Blažka 55, Rájec-Jestřebí-Rájec

ČKD TURBO TECHNICS, spol. s r.o.

Nabízíme Vám výrobu a opravy malých vodních turbin, elektrických rozvaděčů a hydrodynamických spojek.

Ol. Blažka 131, Rájec

Ing. Jan Zimprich- Interzich

Zařízení pro zpracování tiskových desek a rentgenových filmů.

Blanenská 85, Rájec-Jestřebí

Jaroslav Jiruše- Interzich

Výroba strojů a zařízení pro vyvolávaní tiskových desek a rentgenových filmů.

Blanenská 85, Rájec-Jestřebí

Ing. Pavel Chlup, bezpečnost a ochrana

Školící středisko požární ochrany, bezpečnosti a ochrany zdraví při práci.

Spešov 189, Rájec-Jestřebí

Administrativní služby Antonín Filouš

Nabízíme Vám služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy.

Petrovice 116, Petrovice

Vybavení obchodů Vojtěch Souček

Nabízíme Vám vybavování obchodů včetně základních stavebních úprav.

Lesnická 87, Rájec

 

Strana:   1 2 3 4 5 6

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?