Nacházíte se: Úvod - Vše pro firmy

 

Vše pro firmy

 

Strana:   1 2 3 4 5 6

KŘESLA - ŽIDLE, s.r.o.

Nabídka a prodej kancelářských židlí, křesel a sedacích souprav. Dodáme vám designové, kancelářské, jídelní, kuchyňské židle a stoly či sofa nebo křesla. Z našeho širokého sortimentu kancelářských židlí, křesel a stolů si jistě vyberete.

Růžové náměstí 2238/3, Boskovice

FY shower enclosure shower cabin

Zhejiang Feiyue Sanitary Ware Co.,Ltd. was specialize in manufacture shower enclosure , shower cabin , tempered glass , frosted glass,coated glass , silk screen glass , painted glass ,patterned glass etc . http://www.fybath.com skype: amanda19860502 mail: hty0502#gmail.com cell phone : 0086-139-57392935

Jiecheng Road, Pinghu

FEROTECH s.r.o.

Společnost FEROTECH s.r.o. působící v oblasti kovovýroby, CNC obrábění kovů a zámečnických prací

Palackého náměstí 1439/6A, Boskovice

Skákací boty Boskovice

Nabízíme zapůjčení kvalitních skákacích bot revoluční koncepce zn. PowerStrider , teleskopické chůdy pro řemeslníky a umělce, poradíme, vysvět...

Dukelská 7, Boskovice

Úklidová firma - Jiří Baláž

JSME RODINNÁ FIRMA. Zabývající se údržbou interiérů a exteriérů. Naší prioritou je Vaše spokojenost + co nejrychlejší a nejefektivnější řešení vaší zakázky. Samozřejmostí je osobní přístup a vysoká pečlivost.Na trhu působíme již více jak 10 let.

J.Lady 18 , Blansko

LIFE Blansko - František Voráč

Výroba dřevěných reklamních předmětů, her, hraček. Potisk, malba, gravírování laserem.

Na větřáku 463, Jedovnice

Himmer - Vše pro úklid

Nabídka dovozu, prodeje, pronájmu a servisu úklidových strojů. Provádíme pravidelné úklidy a čištění, profesionální úklid v organizacích. Specializovaná prodejna - prodej pracovních oděvů a obuvi. Náhradní plnění.

Svitavská 500/7, Blansko

Zakázkové truhlářství a zakázkové stolařství Boskovice

Stolařství a truhlářství nabízí komplexní profesionální služby v práci se dřevem. Využijte nejvyšší kvality profesionální tvorby, které real...

Němčice 7, Sloup

PILART

Prodej dřevoobráběcích, kovoobráběcích strojů a nástrojů značek Rojek, Homag, Weeke, Brandt, Holzma, Griggio, Houfek, Maggi, Sahos, Altendorf, Elcon, Miniprof, Acword, Briklis, Pilana, Julia, Cmt, Karned tools, Norma, Pegas gonda, Pilous, Heltos, Exactcut, Briklis, cnc center Venture, Vantage a použitých strojů.

Fügnerova 916/1, Blansko

ELPO - Pavel Sedlák

Nabídka docházkových a přístupových systému, parkovacích zábran - prodej i montáž. Dále služby v oblasti výpočetní techniky, počítače, počítačové sítě, příslušenství, software, instalace a servis. Prodáváme inkousty a tonery.

nám. Krále Jiřího 31, Kunštát

KOPLAST

Nabízíme Vám výrobu z plexiskla, vakuové tváření plastů, zpracování ostatních plastů (PET, PVC, PSH, PC, ABS), výroba strojů pro vakuové tváření plastů, světelné reklamní panely.

Havlíčkovo náměstí 74, Jedovnice

Hotel Terasa

Nabízíme Vám ubytování v nově zrekonstruovaném hotelu 25 km od BVV Brno v oblasti Moravský kras, Macocha. Možnost pořádání školení a semináře (kongresový sál). K dispozici restaurace, bazén, sauna, whirlpool, rybaření a turistika do blízkých jeskyň.

Jedovnice 585, Jedovnice

agrocentrum OHRADA

Nabízíme Vám především odpočinek a klid na vesnici v blízkosti lesů. Kvalitní ubytování, koně, krytý bazén, stylová restaurace, relaxačně rehabilitační část s masážemi, perličkovými koupelemi, elektroléčbou a fitness. Zajistíme firemní akce.

Vísky 100, Vísky

Procházka MP s.r.o.

Nabízíme Vám výrobu a prodej prostředků pro vázání, zavěšení a uchopení břemen, lan, řetězů, kladkostrojů, navijáků, paletizačních vozíků, hydraulických zvedacích stolů, jeřábů, hydrauliky. Provádíme revize, školení, zvláštní posouzení.

Pražská 1965/5, Blansko

Milan Kylar - millennium media - e-shop, prodej triček

Zpracování dat, tvorba webu, fotografie a školení.

Rudice 89, Jedovnice

BOHATEC, s.r.o.

Nabídka zemědělské, zahradní a komunální techniky. Zajišťujeme plný záruční a pozáruční servis, náhradní díly. Možnost nákupu použitých strojů i splátkového prodeje.

Vážany 25, Vážany

SKS s.r.o.

Nabízíme Vám projekce, komplexní dodávky a instalace - EZS, EPS, kamerové systémy (CCTV), strukturované kabeláže. Dále instalujeme systémy kontroly vstupu (ACS), měření a regulace (MaR), elektroinstalace, radiofrekvenční identifikace (RFID). Bezpečnostní poradenství.

Brněnská 1748/21b, Blansko

Trido, s.r.o.

Nabízíme Vám privátní garážová vrata, brány, průmyslová vrata (sekční, skládací, rolovací, posuvná), hangárová vrata, automatické dveře všech typů. Dodáváme turnikety, elektrické motory, pohony Sommer ISO 9001.

Na Brankách 2290/3, Blansko

Hotel MACOCHA

Nabídka ubytování ve 47 dvojlůžkových pokojích, 116 lůžek, v lokalitě Blansko, Moravský kras, Punkevní jeskyně, v dosahu Brno a BVV. Nabízíme Vám možnost pořádání školení, seminářů, firemní akce a večírky. Restaurace a bar pro rodinné oslavy, svatby a promoce.

Svitavská 1010/35, Blansko

GUMMI - PRINT, a.s.

Nabízíme Vám distribuci polygrafických potřeb a materiálů - tiskové barvy, potahy, desky konvenční, desky CtP, tisková chemie, papír, potahy na válce, fólie, lepidla. Dodavatel výrobních technologií pro tiskárny a studia.

Dolní 64, Doubravice nad Svitavou

Reklama RESYS

Nabízíme Vám výrobu a montáž orientačního značení. Hliníkové, nerezové, skleněné, atypické. Světelná reklama, totemy, vitríny, nápisy- foliové, 3D- nerezová a plastová písmena, potisk trik, polepy aut, tisk. Ocelové konstrukce, billboardy, svařování CO2.

Dolní Lhota 82, Blansko

Reposs CZ, s.r.o.

Prodej a servis v oblasti polygrafie, lesní a zahradní techniky, kotlů Dakon a Vigas pro ekologické spalování dřeva.

Svitavská 1946/35, Blansko

Atomo Projekt, s.r.o.

Nabízíme Vám tryskání jemným abrazivem a korundem, balotinování (tryskání nerezy), žíhání a termické odlakování kovů a ocelových konstrukcí. Dále odlakováváme lak z výrobků, závěsy a rošty z lakoven, formy pro plasty. Odlakováním recyklujeme elektromotory.

Bořitov 326, Bořitov

HYDROCUT, s.r.o.

Nabídka polygrafických strojů, polygrafie, tisku, tiskařských strojů, děrovaček, náhradních dílů, protlačovačky. Prodáváme náhradní díly strojů, OFSET, ND.

Svitavská 2390/14, Blansko

ekoTAB - VMS Vision, s.r.o.

Nabízíme Vám interaktivní tabule, školní tabule, kancelářské tabule, bílé tabule, prezentační tabule, plánovací tabule, vitríny. Dále také paravány, flipcharty, textilní nástěnky a korkové tabule, posuvné tabule, tabule na infoliště.

Chrudichromská 13, Boskovice

Adamov-Systems, a.s.

Nabízíme Vám vývoj, výrobu a dodávky technologií a zařízení pro čerpání, měření a výdej kapalných a plynných paliv. Výdejní stojany a jejich komponenty pro výdej klasických paliv, LPG, CNG, AdBlue, rostlinných a minerálních olejů. Dodáváme kompresory, vysavače.

Mírová 2, Adamov

KOMES, s.r.o.

Nabízíme Vám školní a laboratorní nábytek pro odborné učebny: fyzika, chemie, výtvarná výchova, počítačové a jazykové učebny, kancelářský nábytek: kabinety, sborovny. Realizujeme dataprojektory, zatemnění, projekční plochy, ozvučení, interaktivní tabule.

Sloup 228, Sloup

SHENZHEN YUCHIP LIGHTING CO.,LTD

Shenzhen YUCHIP Lighting Co.,Ltd.is a 35000sqm High-tech Factory, mainly manufacture of outdoor DIP full color LED screen P6 P7 P8 P10 P12 P14 P16 P18 P20 P22 P...

6/B, Hongfu Bao Industrial Park, West Fuwei Street, Xiashi Wei,Fuyong Town, Bao’, shenzhen

Finanční poradenství Kamil Červinka

Nabízíme Vám podnikatelské, organizační a finanční poradenství. Nabídka služeb v oblasti zakládání nových společností a výběru formy podnikání.

Mírová 92/3, Adamov

AlmaDeo, s.r.o.

Nabízíme Vám profesionální řešení v oblasti firemního marketingu.

Havlíčkova 1105/1, Boskovice

AXX, s.r.o.

Nabídka designu, vývoje a výroby P.O.P. předmětů jako světelné a nesvětelné reklamy. Dodáváme technologie na zpracování plastů.

Hálkova 168/19, Boskovice

Expandia CZ, s.r.o.

Nabízíme Vám projekční a konstrukční kapacity firmám a kancelářím. Tvorba technické a výkresové dokumentace strojů a zařízení.

Zámecká 21/41, Letovice

Letovické strojírny, s.r.o.

Nabízíme Vám komponenty, svařence, dílce a montážní skupiny pro výrobce zemědělské techniky, stavebních strojů a nákladních automobilů.

Pražská 333/47, Letovice

Miroslav Beneš, polygrafický průmysl

Prodej a servis tiskařských strojů.

Ronovská 442/6, Adamov

U Doktora, s.r.o.

Nabízíme Vám služby ekonomického a organizačního poradce.

U Kostela 382/2, Adamov

Reklamní agentura Daniel Pavloň - D Production

Nabízíme Vám velkoplošné a světelné reklamy, informační a orientační systémy, reklamní a umělecké fotografie.

Hradní 640/3, Boskovice

Auto - Sport AST, spol. s r.o.

Nabízíme Vám zprostředkování velkoobchodního prodeje.

Sušilova 4, Boskovice

Arteco, spol. s r.o.

Nabídka služeb v oblasti kovoobrábění, oprav obráběcích strojů, výroby jednoúčelových strojů, speciálních přípravků a zakázkové výroby.

Na Dolech 1311/30, Boskovice

ITAB Shop Concept Sales, s.r.o.

Nabízíme Vám prodej vybavení pro prodejny. Regálové systémy či pokladní boxy.

Chrudichromská 2364/19, Boskovice

Administrativní služby Dana Nádeníčková

Nabízíme Vám sekretářské a administrativní služby.

Kpt. Jaroše 101/27, Boskovice

 

Strana:   1 2 3 4 5 6

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?