Nacházíte se: Úvod - Velkoobchod a výroba

 

Velkoobchod a výroba

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

NEVYKO hutní materiály, neželezné kovy / E-shop

Dodáváme hliník, mosaz, měď, bronz, ocel, silon a teflon. Vaši specialisté na prodej hutního materiálu pro maloodběratele i velkoodběratele. Vybert...

Horní Lhota 135, Blansko

FY shower enclosure shower cabin

Zhejiang Feiyue Sanitary Ware Co.,Ltd. was specialize in manufacture shower enclosure , shower cabin , tempered glass , frosted glass,coated glass , silk screen glass , painted glass ,patterned glass etc . http://www.fybath.com skype: amanda19860502 mail: hty0502#gmail.com cell phone : 0086-139-57392935

Jiecheng Road, Pinghu

Chlebíčky-Silvanas

Výroba studené kuchyně,obložené chlebíčky,obložené mísy,koláče,vdolky,dorty,cukroví a další...

Žernovník 55, Černá Hora

Krajky SEBTEX Sebranice

Vyrábíme a prodáváme bavlněné strojně paličkované krajky ,prádlové gumy ploché i kulaté a pletené šňůry

Sebranice 122, Sebranice

Alena Buchtová - Luna, perníkářství

Nabízíme Vám ručně zdobené perníky různých tvarů a velikostí, dle přání zákazníka.

Lesní 284/3, Adamov

KARPEN PLUS s.r.o.

Vyrábíme a instalujeme dřevěné nosné konstrukce jako krovy,vazníky a bednění dle GANG-nail technologie.Stavíme střechy na klíč,dřevostavby,jízdárny,celodřevěné haly atd. Pro mostní konstrukce vyrobíme dřevěné bednění pro betonářské práce.

Filipínského 1534, Brno

Vratislav Zdrubecký, DiS.

Nabízíme Vám vedení účetnictví, daňové evidence pro fyzické i právnické osoby. Dále se věnuje distribuci medoviny a včelích produktů a chovu koz karpatských a ovcí východofríských

Karolín 13, Rájec

Steko krby a kamna

STEKO KRBY A KAMNA pro Vás vyrábí a dodává krbové vložky a kazety, krbové vložky s teplovodním výměníkem, teplovodní krby, krbová kamna, krbové ...

Dolní Lhota 199, Blansko

KOPLAST

Nabízíme Vám výrobu z plexiskla, vakuové tváření plastů, zpracování ostatních plastů (PET, PVC, PSH, PC, ABS), výroba strojů pro vakuové tváření plastů, světelné reklamní panely.

Havlíčkovo náměstí 74, Jedovnice

Plastové obaly DH Dalibor Hudec

Nabízíme Vám plastové obaly z fólií - blistry. Vakuové výlisky z plastů pro fixaci a umístění produktů, reklamní stojany a podložky pro podporu prodeje. Dále kompletní servis s výrobou forem pro malo i velkosériovou produkci. Plastový blistr.

Lipůvka 370, Lipůvka

Leoš Jakubec - potřeby pro keramiky(e-shop)

Vyrábíme špachtle na modelování keramické hlíny a další pomůcky a potřeby pro keramiky.

Drnovice 181, Drnovice

GUMMI - PRINT, a.s.

Nabízíme Vám distribuci polygrafických potřeb a materiálů - tiskové barvy, potahy, desky konvenční, desky CtP, tisková chemie, papír, potahy na válce, fólie, lepidla. Dodavatel výrobních technologií pro tiskárny a studia.

Dolní 64, Doubravice nad Svitavou

Bohumil Novosad-Hodinový manžel-zámečnictví

Práce všeho druhu

Jevíčská 139, Cetkovice

Teluria, spol. s r.o.

Nabízíme Vám výrobu a prodej akrylátových, silikonových a vápenných nátěrových hmot a laků.

Skrchov 1, Skrchov

Benedio, spol. s r.o.

Nabídka soustružení, frézování, svařování CO2, lisařské práce. Kompletní zámečnické práce jako schodiště, vrata. Dále zakázkové zámečnictví i dle projektu. Kovový zahradní nábytek, ponky, regály, skříňky. Pálení a řezání plechů plazmou.

Benešov 114, Benešov

Dak Blansko, s.r.o., prodej schodišť a zábradlí

Nabízíme Vám schodiště na zakázku, provádění obkladů betonových monolitů, samostatných zábradlí a madel.

Pražská 1827/66, Blansko

Trido, s.r.o.

Nabízíme Vám privátní garážová vrata, brány, průmyslová vrata (sekční, skládací, rolovací, posuvná), hangárová vrata, automatické dveře všech typů. Dodáváme turnikety, elektrické motory, pohony Sommer ISO 9001.

Na Brankách 2290/3, Blansko

Krovy 2000, s.r.o.

Výroba a prodej dřevěných vazníků. Používaná technologie GANG-NAIL. Stavba střech na klíč. Projekce a další konzultace samozřejmostí. Realizace celodřevěných hal apod. Provedení betonářského bednění na míru pro mostní konstrukce.

Olešná 66, Blansko

PRIMA Blansko, s.r.o.

Nabídka a prodej systémů orientačního, informačního, bezpečnostního značení.

Svitavská 1475/1a, Blansko

Textil Kubíček, s.r.o.

Nabízíme Vám skákací hrady, speciální textilie, tkaniny pro horkovzdušné a heliové balóny, tkaniny pro reklamní tisk, speciální technické tkaniny. Dále povrstvování textilií, speciální atrakce, výrobky pro zdravotní účely.

U Lihovaru 149, Černá Hora

GERBRICH, s.r.o., prodej dveří

Nabízíme Vám výrobu dveří interiérových, protipožárních, bezpečnostních a protihlukových, obložkové a rámové zárubně - vše v provedení dýha, folie, laminát, nástřik RAL, masiv. Dveře mohou být otočné, posuvné, kyvné, zlamovací, bezfalcové i atypické.

Nádražní 106, Velké Opatovice

Průmyslové chemikálie VIA-REK

Nabízíme Vám průmyslovou, potravinářskou, stavební a bazénovou chemii a čisticí prostředky. Dodáváme chemikálie: kyselina sírová, solná, fosforečná, dusičná, octová, mravenčí, louhy, methanol, aceton, toluen, líh, soda, sůl, disperze, terpentýn, IPA.

Ol. Blažka 145, Rájec

Perfekt Krby, spol. s r.o.

Nabízíme Vám kompletní dodávky teplovzdušných a teplovodních krbů. Dále repase klasických a otevřených krbů. Bezplatné poradenství, vypracování návrhu a cenové nabídky po zaměření na místě stavby. Stavby na klíč včetně všech druhů obkladů.

Spešov 25, Spešov

Truhlářství Dvořáček

Nabízíme Vám interiérové dveře a zárubně. Dveře plné, prosklené, dveře otočné, posuvné, kyvné, skládací, dveře atypické, prosklené stěny. Moření, výroba a montáž dveří. Vyrábíme a montujeme samonosná schodiště, obklady betonových schodů, zábradlí.

Petrovice 168, Petrovice

VISS LIGHTING

room 142, New York

LD SEATING, nábytek

Nabízíme Vám výrobu, prodej a vývoj židlí, křesel a sezení. Židle kancelářské, jednací, pracovní, ergonomické mnoha kategorií a designu. Dále nabídka židlí a sezení pro kanceláře, konferenční a odpočinkové místnosti. Kvalitní a spolehlivé produkty a servis.

Dřevařská 1337/19, Boskovice

Petr Havíř - velkoobchod s papírem a obalovými materiály

Nabízíme Vám velkoobchodně prodej papírnického zboží. Jsou to kancelářské potřeby, papírové a plastové obaly, balicí a kancelářský papír, svíčky, tašky, kelímky, sáčky, pytle, folie, školní potřeby, paletové fixační fólie a další sortiment dle požadavků.

Chelčického 1186/56, Blansko

Zdeněk Šíbl - Výroba eurooken

Nabízíme zakázkovou výrobu a montáž eurooken a dveří ze dřeva, výroba schodů, vrat a krbových říms. Výroba kuchyňských linek, vestavěných skříní, nábytku.

Senetářov 139,

ATONA s.r.o.

Nabízíme Vám plechy CNC a NC technologiemi na strojích Trumf a Bystronic. Dělení a řezání plechů laserem, stříhání, děrování a ohýbání plechů, svařování. Zakázková, kusová a sériová výroba včetně všech subdodávek a povrchových úprav.

Poříčí 2428/44, Blansko

Hakr Company, s.r.o.

Nabízíme Vám krbové vložky, krbové příslušenství a topenářskou techniku. Výroba strojních dílů a možnost kooperací v CNC technologiích. EN ISO 9001:2000.

Adamov 2, Adamov

KERAMIKA LETOVICE

Nabízíme Vám výrobu a prodej kachlů pro stavbu keramických kachlových kamen, sporáků, krbů. Výroba a prodej šamotových keramických komínových vložek, jímek a tvárnic. Šamotové tvarovky, cihly, keramické a tvarovací hmoty. O víkendech po telefonické domluvě.

Nádražní 167/6, Letovice

Art reklama s.r.o.

Nabízíme Vám kompletní reklamní servis. Velkoplošný tisk na transparenty, billboardy, plachty, síťoviny, mapy, samolepky, polepy aut, výlohy i pouta...

Pražská 1099/78b, Letovice

ALFACHEM s.r.o.

Nabízíme Vám výrobu a prodej mycí, čisticí, prací a odmašťovací chemie pro domácnost, služby a průmysl. Speciální čisticí a odmašťovací přípravky pro průmyslové použití. Dále chemické přípravky pro povrchovou úpravu kovů. Výroba vlastních i privátních značek výrobků.

U koupaliště 119/6, Letovice

KÁMEN design, s.r.o.- Kamenictví- Výroba dlažeb a obkladů - Kamenosochařství

Nabízím naše kamenictví zpracovává veškerý přírodní kámen. Dovážíme žulu, mramor, pískovec a onyx. Vyrábíme žulové kuchyňské desky, koupe...

Olomučany 237,

Krby ALDO

Nabízíme Vám výrobu a prodáváme krbové vložky a kamna. Dodáváme teplovodní a teplovzdušné krby a krbová kamna. Vyrábíme atypické krby a krbová dvířka do stávajících otevřených krbů. Realizujeme stavby krbů na klíč. Prodáváme žáruvzdorné sklo na míru.

Ericha Roučky 2455/9, Blansko

STEKO, spol. s r.o.

Nabízíme Vám ocelové a litinové krby a kamna.

Na Brankách 442/2, Blansko

Zásobování teplem, s.r.o.

Nabízíme Vám výrobu a rozvod tepla, výrobu elektřiny, revize, servis a údržbu tepelných zařízení. Nabídka komplexních služeb v provozování kote...

Sukova 1052/6, Blansko

KUČERA - Spínací technika, s.r.o.

Nabízíme Vám velko i maloobchodní prodej elektrotechnických komponentů pro rozvaděče, průmyslovou elektrotechniku a automatizaci. Odborné technické poradenství.

Náměstí U Václava 8, Bořitov

RIHO CZ, a.s.

Nabízíme Vám výrobce a prodejce akrylátových van, masážních systémů. Dále nabízíme hydromasážní vany, sprchové vaničky, sprchové i vanové zástěny, parní kabiny, koupelnový nábytek. Montáž, záruční i pozáruční servis zajištěn. Novinka - ručně malované vany funny baths.

Suchý 37, Suchý

ARGONA a.s.

Nabízíme Vám velkoobchodní prodej širokého sortimentu pro výrobu oken a dveří (podkladové profily, těsnění, spojovníky, zasklívací podložky, kování, svařovací rohy, sendvičové panely, kliky) a jejich montáž (parapety, stavební chemie, pvc příslušenství).

U Templu 378/8, Boskovice

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?