Nacházíte se: Úvod - Dům, byt a zahrada

 

Dům, byt a zahrada

 

Strana:   1 2 3 4

KŘESLA - ŽIDLE, s.r.o.

Nabídka a prodej kancelářských židlí, křesel a sedacích souprav. Dodáme vám designové, kancelářské, jídelní, kuchyňské židle a stoly či sofa nebo křesla. Z našeho širokého sortimentu kancelářských židlí, křesel a stolů si jistě vyberete.

Růžové náměstí 2238/3, Boskovice

Anatis, s.r.o.

Nabízíme Vám prodej podlahových krytin. Odborně položíme vinylové podlahy, plovoucí laminátové a dřevěné podlahy, parkety, marmoleum, dubové palu...

Komenského 50, Boskovice

Okrasné zahrady Vladimír Hruška

zahradnické služby, okrasné zahrady, zakládání, sekání a obnova trávníků, výsadba stromů a keřů, parky, hřbitovy, ošetření, řez a kácení stromů, živé ploty; chemická likvidace plevelů a náletových dřevin, jezírka, chodníky, suché zídky, Rudice, Blansko, Brno

Rudice 4, Jedovnice

ZAHRADY PROGARDEN

Návrh zahrady od studie po výsadbový plán vč. dokumentace pro stavbu a výrobce oplocení, terénních úprav, opěrných zdí, pergol,altánů, teras, jezírek a přírodních koupacích jezírek. Kontakty na realizační firmy,dodavatele a výrobce.

Svatá Kateřina 6, Šebrov-kateřina

Půjčovna stavebního lešení, nářadí a techniky Blansko

V půjčovně stavebního nářadí a lešení půjčujeme za nejvýhodnější ceny v regionu stavební lešení, stavební nářadí, stavební stroje, lehkou stavební a zahradní mechanizaci či přívěsné vozíky a střešní boxy. Široký výběr všeho pro Vaši stavbu zahradu, dílnu, dům i dovolenou.

Vavřinec 89, Vavřinec

Vladimír Jurdič

Rekonstrukce koupelen a obkladačské práce. Obklady a dlažby keramické, kamenné, betonové, zámkové.

Hlavní 186, Cetkovice

Ing. Svatava Dvořáková

Nabízíme služby pro domácnost. Provedeme úklid, nákupy, řemeslné práce, pomůžeme při jednání na úřadech a postaráme se o doprovod a hlídání dětí.

Krátká 14, Boskovice

Úklidová firma - Jiří Baláž

JSME RODINNÁ FIRMA. Zabývající se údržbou interiérů a exteriérů. Naší prioritou je Vaše spokojenost + co nejrychlejší a nejefektivnější řešení vaší zakázky. Samozřejmostí je osobní přístup a vysoká pečlivost.Na trhu působíme již více jak 10 let.

J.Lady 18 , Blansko

Martin Sehnal- STAS, stavebniny

Nabízíme stavební materiál jako omítkové směsi, střešní krytiny, odpadní roury, sypký materiál, hutní materiál, zámkové dlažby, polystyren, iz...

Rudice66, Jedovnice

Jiří Mánek - Rent-Export-Import

Nabízíme Vám svítidla, sklo a porcelán.

Pod Javory 2054/14, Blansko

Pergoly Ševčík

Nabízíme zakázkovou výrobu a prodej typových zahradních dřevostaveb jako jsou pergoly, altány, garážová stání, chatky, nářaďové domky, prodejní stánky, čekárny, dětské domečky, zahradní nábytek, mostky a podobně.

Petrovice 145, Rájec-Jestřebí

STATIKA - MACEK

Projekty nosných konstrukcí pozemních staveb - novostavby, rekonstrukce. Statické posudky. Autorizace pro statiku a dynamiku staveb.

Na Vyhlídce 1655 / 34, Boskovice

Tesařství-pokrývačství

Stavíme nové střechy,provádíme rekonstrukce starých,výměny krytin,bednění,stavby pergol,altánů,stání pro auta,stavíme rovněž roubenky,sruby a jiné tipy dřevostaveb.

164, Ostrov u Macochy

Kamil Špaček

Solární systémy , tepelná čerpadla , kotle na biomasu , podlahové vytápění , centrální vysavače . Voda , topení , plyn . Certifikovaná firma v SOD SFŽP - Zelená úsporám. Sídlo firmy do 31.12.2009 je - Rašov 76 , 679 23 Lomnice u Tišnova. Od 1.1.2010 je sídlo - Třešňová 626 , 679 71 Lysice.

Třešňová 626, Lysice

Steko krby a kamna

STEKO KRBY A KAMNA pro Vás vyrábí a dodává krbové vložky a kazety, krbové vložky s teplovodním výměníkem, teplovodní krby, krbová kamna, krbové ...

Dolní Lhota 199, Blansko

Petr Skoták

Půjčovna nářadí v Rájci-Jestřebí - Z nabídky půjčovny můžete vybírat jak nářadí určené ke stavbě a rekonstrukci, tak nářadí pro kutily a zahrádkáře a produkty pro trávení volného času.

Fučíkova 555, Rájec-Jestřebí

KRBY KUČERA

Firma se zabývá stavbou krbů. Stavba krbů s rozvodem teplého vzduchu - teplovzdušné krby, dvouplášťové krby, teplovodní krby. Prodáváme krby BeF, STEKO, ALDO, Kobok, Spartherm, včetně příslušenství. Stavíme klasické i fasádní nerezové komíny.

Sadová 1469/43, Blansko

EKO - DOMOV s.r.o.

Nabízíme Vám e-shop i velkoobchod na koupelnový nábytek Elita, půdní schody a střešní okna Fakro. Dále prodáváme vodovodní baterie - koupelnové, kuchyňské, pákové i kohoutkové, termostatické, dřezové, vanové, retro. Dodáváme i sprchové kouty, vanové zástěny.

Sušilova 675/48, Boskovice

Zahradnické práce, zahrady Blansko

Zahradnické práce na klíč, naše nabídka zahradnické služby: sekání trávy, sekání parkové trávy, sekání luční vysoké trávy, sekání ruderá...

Blansko

RIHO CZ, a.s.

Nabízíme Vám výrobce a prodejce akrylátových van, masážních systémů. Dále nabízíme hydromasážní vany, sprchové vaničky, sprchové i vanové zástěny, parní kabiny, koupelnový nábytek. Montáž, záruční i pozáruční servis zajištěn. Novinka - ručně malované vany funny baths.

Suchý 37, Suchý

Trido, s.r.o.

Nabízíme Vám privátní garážová vrata, brány, průmyslová vrata (sekční, skládací, rolovací, posuvná), hangárová vrata, automatické dveře všech typů. Dodáváme turnikety, elektrické motory, pohony Sommer ISO 9001.

Na Brankách 2290/3, Blansko

Truhlářství Dvořáček

Nabízíme Vám interiérové dveře a zárubně. Dveře plné, prosklené, dveře otočné, posuvné, kyvné, skládací, dveře atypické, prosklené stěny. Moření, výroba a montáž dveří. Vyrábíme a montujeme samonosná schodiště, obklady betonových schodů, zábradlí.

Petrovice 168, Petrovice

ATONA s.r.o.

Nabízíme Vám plechy CNC a NC technologiemi na strojích Trumf a Bystronic. Dělení a řezání plechů laserem, stříhání, děrování a ohýbání plechů, svařování. Zakázková, kusová a sériová výroba včetně všech subdodávek a povrchových úprav.

Poříčí 2428/44, Blansko

GERBRICH, s.r.o., prodej dveří

Nabízíme Vám výrobu dveří interiérových, protipožárních, bezpečnostních a protihlukových, obložkové a rámové zárubně - vše v provedení dýha, folie, laminát, nástřik RAL, masiv. Dveře mohou být otočné, posuvné, kyvné, zlamovací, bezfalcové i atypické.

Nádražní 106, Velké Opatovice

BOHATEC, s.r.o.

Nabídka zemědělské, zahradní a komunální techniky. Zajišťujeme plný záruční a pozáruční servis, náhradní díly. Možnost nákupu použitých strojů i splátkového prodeje.

Vážany 25, Vážany

LD SEATING, nábytek

Nabízíme Vám výrobu, prodej a vývoj židlí, křesel a sezení. Židle kancelářské, jednací, pracovní, ergonomické mnoha kategorií a designu. Dále nabídka židlí a sezení pro kanceláře, konferenční a odpočinkové místnosti. Kvalitní a spolehlivé produkty a servis.

Dřevařská 1337/19, Boskovice

KERAMIKA LETOVICE

Nabízíme Vám výrobu a prodej kachlů pro stavbu keramických kachlových kamen, sporáků, krbů. Výroba a prodej šamotových keramických komínových vložek, jímek a tvárnic. Šamotové tvarovky, cihly, keramické a tvarovací hmoty. O víkendech po telefonické domluvě.

Nádražní 167/6, Letovice

STEKO, spol. s r.o.

Nabízíme Vám ocelové a litinové krby a kamna.

Na Brankách 442/2, Blansko

Kamenosochařství Smetana, s.r.o.

Nabízíme Vám kamenictví vyrábějící dlažby, obklady, kuchyňské a umyvadlové desky, schody, krby, parapety, pomníky, urny, kamenné sochy, vázy, sloupy, fontány, dekorační koule, kamenný nábytek. Používáme přírodní kámen: žulu, mramor, pískovec, travertin, onyx.

U Lihovaru 518, Černá Hora

Krby ALDO

Nabízíme Vám výrobu a prodáváme krbové vložky a kamna. Dodáváme teplovodní a teplovzdušné krby a krbová kamna. Vyrábíme atypické krby a krbová dvířka do stávajících otevřených krbů. Realizujeme stavby krbů na klíč. Prodáváme žáruvzdorné sklo na míru.

Ericha Roučky 2455/9, Blansko

Dak Blansko, s.r.o., prodej schodišť a zábradlí

Nabízíme Vám schodiště na zakázku, provádění obkladů betonových monolitů, samostatných zábradlí a madel.

Pražská 1827/66, Blansko

ARGONA a.s.

Nabízíme Vám velkoobchodní prodej širokého sortimentu pro výrobu oken a dveří (podkladové profily, těsnění, spojovníky, zasklívací podložky, kování, svařovací rohy, sendvičové panely, kliky) a jejich montáž (parapety, stavební chemie, pvc příslušenství).

U Templu 378/8, Boskovice

STESYS, s.r.o.

Nabídka komplexní dodávky SOLAR - fotovoltaické systémy - nabízíme solární elektrárny pro průmyslové i privátní aplikace, SECURE - bezpečnostní, neprůstřelné a požární uzávěry a TRIPLAN - montované interiérové příčky (výhradní zastoupení v ČR).

Brněnská 1748/21b, Blansko

Sklopná lůžka na stěnu

Nabízíme Vám výrobu a prodej sklopné, výklopné, rozkládací, sklápěcí postele, lůžek a sedaček. Nabízíme atypický nábytek, lamelové rošty, zdravotní, ortopedické matrace, luxusní a pevná lůžka čalouněná z lamina, laťovky, dýhy. Tel. dohoda.

Dolní Lhota 170, Blansko

HOLUB Roman, s.r.o., prodej krbů

Nabízíme Vám prodej a distribuujeme krbové vložky Kobok. Dodáváme tepelně izolační materiály, komponenty na teplovzdušné topení krby. Nabízíme krby, krbové stavebnice a krbová kamna v širokém sortimentu. Rozvážíme Superisol a šamot pro stavbu krbů po celé ČR.

Smetanova 2349/14, Blansko

Z - Model, spol. s r.o.

Nabízíme Vám nábytek z masivu a to podle Vašich požadavků. Dále jsme modelárna vyrábějící modelové zařízení ze dřeva, velkoplošných materiálů, epoxidových, polyuretanových, akrylátových a silikonových pryskyřic. Dodáváme ocelové odlitky, litinové odlitky a odlitky z neželezných kovů podle požadavků zákazníka.

Svitavská 500/7, Blansko

ISAN Radiátory, s.r.o.

Nabízíme Vám českého výrobce radiátorů a konvektorů. Vyrábíme koupelnové radiátory, podlahové konvektory, lamelové radiátory, sálavé konvektory, radiátory z žebrových trubek a článkové radiátory.

Poříčí 1603/26, Blansko

BRÁNY - VRATA Přikryl

Nabízíme Vám vrata garážová, průmyslová, rychloběžná, speciální, brány automatické, závory, parkovací systémy. Dále montujeme oplocení a ploty, střechy, zastřešení. Ocelové konstrukce, plechové montované garáže a přístřešky.

Pražská 970/76, Letovice

Jaroslav Fabuš, infratopení

Nabízíme Vám prodej i montáž infratopení. Provádíme veškeré výpočty a kalkulace. Infratopení je nový druh vytápění, které přináší velké úspory na energii.

V Úzkých 284, Rájec

Ing. Igor Huráb, stavebniny

Nabídka cihel, bloků tvárnic a tepelné izolace a hydroizolace. Dále kanalizační roury, stavební chemii, stropy, zárubně a dveře. Dále nabízíme sádrokarton, cement, vápno, malty, omítky, betony, střešní krytiny, střešní okna, latě.

Dřevařská 1337/19, Boskovice

 

Strana:   1 2 3 4

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?